Nieuws

Front-end Developer gezocht

Front-end Developer gezocht

The Cre8ion.Lab is op zoek naar een Front-end developer die ons team komt versterken. Vind je het leuk om mee te denken over oplossingen en technische ontwerpen en blijf je graag op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen? Dan zoeken we jou!

“Wij houden niet van mooie praatjes en leuke plaatjes. Een goed resultaat is namelijk niet alleen mooi maar ook functioneel. Het werkt dan ook zoals de gebruiker verwacht.”

- The Cre8ion.Lab -

Dit is nogal een statement, maar het is wel de basis van jou als aanvulling op ons team. Je werkt dan ook nauw samen met je collega’s om zo het gewenste resultaat voor de klant neer te zetten. The Cre8ion.Lab heeft een divers klantenbestand en ontwikkelt o.a. voor webshops, het bedrijfsleven, festivals, culturele instellingen, overheidsinstanties en het onderwijs. Kortom afwisseling genoeg.

 

Wat verwachten we qua kennis:

Je bent in staat om een design om te zetten naar HTML, CSS & Javascript van scratch. Daarnaast heb je een oog voor vormgeving en interactie.

We zoeken jou als je je vast bijt in de gewenste gebruikerservaring en gebruik maakt van de daarbij gewenste technieken. Je werkt in een team en werkt daarin samen iedere keer naar een hoger niveau. Je vindt het leuk om mee te denken over oplossingen en technische ontwerpen en je wilt graag op de hoogte blijven van de nieuwste ontwikkelingen.

 

Jouw profiel:

Minimaal 2 jaar werkervaring in een soortgelijke branche en functie. Je hebt ervaring met en goede kennis van:

 • HTML 5.0;
 • CSS3;
 • Sass/Less;
 • Javascript;
 • Library (JQuery of een andere bibliotheek)
 • Frameworks zoals Vue.js
 • Cross-Browser en responsive code
 • Schone en overdraagbare code (Semantic)

Ervaring met REST API’s is een pré

  

Jouw karakter:

 • Je hebt oog voor detail;
 • Je bent leergierig;
 • Je bent stressbestendig en flexibel;
 • Je werkt systematisch en resultaatgericht;
 • Je werkt graag in teamverband en bezit goede communicatieve vaardigheden.

 

Wij bieden:

Bij The Cre8ion.Lab heb je een afwisselende baan in een team met jonge collega’s. Je werkt in een mooie en plezierige werkomgeving binnen bedrijfsverzamelpand ‘De Gruyter Fabriek’ in Den Bosch. Een dynamische omgeving met veel creatieve bedrijven. Zowel de grafische als de technische ontwikkeling hebben we zelf in huis waardoor we klanten met alle wensen kunnen helpen.

We hebben de ontwikkeling van zowel het team als het individu hoog in het vaandel staan. Er is daarom veel ruimte voor eigen verantwoordelijkheid en initiatieven. Wekelijks worden de lopende projecten binnen de technische afdeling besproken. De open bedrijfscultuur maakt het daarnaast makkelijk schakelen tussen de verschillende collega’s. De week sluiten we elke vrijdag af met een drankje aan onze eigen bar.

Geïnteresseerd?

Ben je toe aan een volgende stap in je carrière? Stuur dan je CV, salarisindicatie en motivatie naar vacatures@cre8ion.com o.v.v. Front-end Developer.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

 

Share